آموزش خرید اینترنتی کارت شارژ ایرانسل

تهیه کارت شارژ از اینترنت کار ساده ای است و فقط کافی است به اینترنت متصل باشید و یک کارت بانکی عضو شتاب داشته باشید.

شما می توانید برای خرید اینترنتی کارت شارز به ترتیب زیر عمل کنید.

1- سایت اینترنتی echarge.ir را باز کنید و بر روی خرید کارت شارژ کلیک کنید. (این سایت متعلق به توزیع کننده رسمی اینترنتی شرکت ایرانسل می باشد. برای اطلاعات بیشتر بر روی لوگوی شرکت رایانمهر در پایین صفحه اصلی سایت شرکت ایرانسل کلیک کنید.)

خرید اینترنتی کارت شارژ ایرانسل 

2- در صفحه باز شده نوع کارت شارژ خود را انتخاب کنید، و ایمیل و موبایل خود را برای پشتیبانی بهتر وارد نمایید. سپس بر روی خرید کارت کلیک کنید.

شارژ آنلاین 

3- در صفحه باز شده مبلغ قابل پرداخت را ببینید، نام بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید، سپس بر روی پرداخت کلیک کنید.

شارژ ایرانسل

4- سپس شما برای انجام پرداخت پول به سایت بانک هدایت می شوید. در آنجا با وارد کردن 4 پارامتر شماره کارت شتاب، رمز اینترنتی کارت، کد cvv2 و تاریخ انقضای کارت وکلیک بر روی پرداخت می توانید پول کارت شارژ را پرداخت نمایید.
سه پارامتر شماره کارت، کد
cvv2 و تاریخ انقضا، بر روی کارت حک شده اند. اگر رمز اینترنتی یا رمز دوم کارت خود را ندارید به دستگاه خود پرداز بانک خود مراجعه کنید و در بخش عملیات رمز و سپس بخش رمز دوم آن را تعریف کنید. در کاغذی که از دستگاه چاپ می شود کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت نیز درج می شود.

پرداخت آنلاین

5- در صورتی که عملیات بانکی با موفقیت انجام شود، شما به سایت echarge.ir باز می گردید و می توانید کد شارژ خود را ببینید. در صورتی که ایمیل خود را وارد کرده اید، یک نسخه از رسید خرید و کد شارژ برای شما ایمیل می شود. در صورتی که شماره همراه خود را وارد کرده باشید، کد شارژ برای شما اس ام اس می شود.

نمایش کارت شارژ

6- در صورتی که سوالی داشتید و یا در هنگام خرید به مشکلی برخوردید حتماً از طریق شماره تلفن 021-89710 و یا ایمیل support@eCharge.ir با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.